برج خنک کننده گالوانیزه سانتریفیوژ

برج خنک کننده انواع مختلفی دارد این بار محصول : برج خنک کننده با بدنه گالوانیزه به همراه فن سانتریفیوژ از دیگر محصولات مهتاب گستر می باشد

در مورد برج خنک کننده بیشتر بدانید : برج خنک کننده

برج خنک کننده گالوانیزه همان طور که از نام آن نیز پیداست بدنه ایی از جنس فایبرگلاس دارد که به طور خلاصه می توان به این ویژگی ها اشاره کرد » قابل ارائه به صورت یکپارچه و مونتاژ شده از کارخانه ، برای فضای خارجی مناسب بوده و با چیلر تراکمی و چیلر جذبی نیز مناسب استفاده می باشد .  دارای محاظ نیز می باشد . فن هایی از جنس سانتریفیوژ و…

برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه

مزایای ورقهای گالوانیزه در تولید برج خنک کننده چیست؟ چرا تولید برج خنک کنده گالوانیزه روز به روز در حال افزایش است ؟ برای خرید برج خنک کننده گالوانیزه از کجا باید شروع نمود ؟ نحوه آزمایش کیفیت ورقه گالوانیزه مورد استفاده در بدنه برج خنک کننده گالوانیزه چگونه است ؟

استفاده از ورقهای گالوانیزه در تولید بدنه برج خنک کننده 10 فایده خواهد داشت كه عبارتند از:

هزینه كمتر: برای انجام عملیات گالوانیزینگ، در مقایسه با سایر روشهای معمول جلوگیری از خوردگی، نیاز به هزینه كمتری خواهد بود.

هزینه كمتر برای تعمیرات و نگهداری: حتی در شرایطی كه انجام عملیات گالوانیزینگ در مقایسه با سایر روشهای جلوگیری از خوردگی، هزینه برتر است، اجرای آن به دلیل عدم نیاز به تعمیرات پرهزینه‏، توصیه می شود.

طول عمر زیاد برج خنک کننده تولید شده با ورقه گالوانیزه: طول عمر ورقهای پوشش داده شده با روی‏ در محیط های كاملا خورنده، در حدود 20 تا 30 سال است.

اعتبار: استانداردهای مختلف در خصوص گالوانیزینگ ورقهای فولادی، درزمینه ایجاد پوششهای نازك بحث می كنند و این نشان دهنده آن است كه طول عمر و نحوه عملكرد لایه روی‏، برای مصرف كننده قابل اعتماد است.

دوام پوشش: پوشش ایجاد شده از طریق گالوانیزه به دلیل داشتن یك ساختار متالورژیكی خاص، دارای مقاومت مناسب در برابر صدمات مكانیكی، سایش و خوردگی خواهد بود.

محافظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیك: پوششهای گالوانیزه به دلیل آنكه در فولاد نفوذ كرده و به عنوان كاتد عمل می كنند، به همین دلیل خواهد توانست مقاطع ریز موجود در روی سطح فولاد را در برابر صدمات محیطی و خورندگی، محافظت نمایند.

محافظت كامل: پوشش ایجاد شده می تواند كلیه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای كوچك و فرورفتگیها پر نموده و از خوردگی آنها جلوگیری كند. در این زمینه هیچ پوششی بهتر از پوشش گالوانیزه عمل نخواهد كرد.

بازرسی آسان: پوشش گالوانیزه را به راحتی و بدون نیاز با هیچ آزمایش مخربی و تنها از طریق چشم می توان كنترل و بازرسی نمود (در شرایط خاص كه نیاز به ارائه تضمین برای كنترل كیفیت است، نیاز به آزمایشهای مخرب می باشد .

رسیدن به هدف در زمان كوتاه: در صورتی كه نیاز باشد از ورقهای گالوانیزه در محل استفاده شود، در این حالت نیاز به صرف زمان برای آماده سازی سطح، رنگ كردن و یا بازرسی نخواهد بود.

محافظت كامل توسط پوشش گالوانیزه: پروسه گالوانیزه وابسته به شرایط آب و هوائی نمی باشد.

مصرف ورق های گالوانیزه:

ورقهای گالوانیزه مصارف بسیاری در صنایع مختلف از جمله تولید برج خنک کننده داشته و زمانی از آن استفاده می شود كه نیاز به كنترل خوردگی در آهن و فولاد باشد.

ظرفیت های برج خنک کننده گالوانیزه مهتاب گستر
این دستگاه در ظرفیت های 10 الی 1150 تن تبرید در دو طرح مدار بسته و یا باز طراحی و تولید می گردد. شاسی از ناودانی فابریک ساخته شده و پس از جوشکاری و فرزکاری با رنگ روغنی هوا خشک پوشش داده می شوند .

بدنه دستگاه تماماً از ورق گالوانیزه به ضخامت مناسب به صورت کاملاً پیچ و مهره ای (قابل مونتاژ و دیمونتاژ مجدد) می باشد و تشت دستگاه از ورق گالوانیزه به ضخامت 2mm که از داخل با عایق های ضد رطوبت (فایبر گلاس) پوشش داده می شود.

سیستم توزیع کننده آب با استفاده از آب پخش کن که با چرخش مناسب توسط لوله های PVC و نازلهای دهانه گشاد آب را بصورت یکنواخت توزیع می کند.

فن دستگاه برج خنک کننده گالوانیزه از نوع سانتریفیوژ با بالانس استاتیکی و دینامیکی و حداقل دسی بل صدا ساخته شده از ورق گالوانیزه و مجهز به لرزه گیر پلاستیکی می باشد.

الکتروموتور مناسب کار با دمای بالا با درجه حفاظتی IP 55 و عایق حرارتی کلاس F می باشد.

دستگاه مجهز به قطره گیر از ورق گالوانیزه به ضخامت  0.5mm در مدل 3 خم جهت گرفتن قطرات آب می باشد.

 

برج خنک کننده گالوانیزه را از مهتاب گستر بخواهید . برای ارتباط با ما با شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید . اگر از مطالب وب سایت خوشتان آمده لطفا گوشه پایین چپ ، +1 بدهید .