چرا برج خنک کننده فایبرگلاس
تاریخ انتشار : ۲ تیر, ۱۳۹۵ / دسته : مقالات

مزایای برج خنک کننده فایبرگلاس :

در این مقاله قصد داریم ویژگی ها و مشخصات برج خنک کننده فایبرگلاس را شرح دهیم و برتری برج خنک کننده فایبرگلاس نسبت به برج خنک کننده بتنی و برج خنک کننده گالوانیزه یا برج خنک کننده چوبی را توضیح دهیم.

برج خنک کننده فایبرگلاس

همان طور که از نام این برج خنک کننده پیداست با برج خنک کننده فایبرگلاس به برج خنک کننده ای گفته می شود که بدنه آن از جنس فایبرگلاس ساخته شده است و ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر انواع برج خنک کننده دارد.  فایبرگلاس یا کامپوزیت ترکیبی است از الیاف شیشه با مواد پلیمری و مقاومت بالایی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی همین طور دما دارد.

برج خنک کننده فایبرگلاس با فن های محوری داری صدای بسیار کم بوده و قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی می باشد . یک از مهمترین مزایای برج خنک کننده فایبرگلاس حمل و نقل آسان برج خنک کننده فایبرگلاس نسبت به برج خنک کننده بتنی و یا برج خنک کننده گالوانیزه می باشد.

حمل و نقل برج خنک کننده فایبرگلاس آسان بوده زیرا می توان در دو نوع برج خنک کننده بصورت مونتاژ شده در کارخانه و دمونتاژ شده و مونتاژ در کارخانه تولید و نصب گردد.

یکی دیگر از مزایای برج خنک کننده فایبرگلاس نسبت به سایر انواع برج های خنک کننده مقاومت بالای فایبرگلاس در برابر اشعه یو وی خورشید می باشد.

مقاومت بالای بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده در برابر اشعه uv یا همان اشعه فرابنفش خورشید که این امر باعث می شود تا برج خنک کننده فایبرگلاس کارایی بهتری نسبت به سایر انواع برج خنک کننده داشته باشد .

یکی دیگر از مزایای برج خنک کننده فایبرگلاس زنگ نزدن برج خنک کننده با بدنه فایبرگلاس می باشد. عدم وجود خوردگی در بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده باعث عمر بالای دستگاه می گردد. حتما مستحضر هستید فایبرگلاس جز موادی است که بهیچ عنوان توسط نور خوشید و اکسیداسون تجزیه نمی گردد.

تنوع رنگ در بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده فایبرگلاس و تطابق با رنگ محیط اطراف بر مزایای بیشمار برج خنک کننده فایبرگلاس نسبت به انواع دیگر برج خنک کننده باید اضافه گردد.

میزان رزین و الیاف پلی استر مورد استفاده در بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده فایبرگلاس بسیار مهم است. چنانچه تعداد لایه های فایبرگلاس کمتر یا بیشتر از میزان تعادل باشد میزان مقاومت بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده فایبرگلاس یا بدلیل سختی بیش از حد و شکستگی با ضربه کوچک و یا پارگی بدلیل نازکی بیش از حد بدنه فایبرگلاس دارای نقطه اتکا و پایایی بهنگام استفاده نخواهد بود.

 

برج خنک کننده فایبرگلاس

برج خنک کننده ها انواع مختلفی دارند . پیشنهاد ما به شما برج خنک کننده فایبرگلاس بوده زیرا از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند .

کاربرد برج خنک کننده فایبرگلاس

با توجه به این که نگهداری برج خنک کننده فایبرگلاس راحت تر و به صرفه تر است . این نوع برج خنک کننده اکثرا در کارخانجات کوچک و بزرگ ، ادارات و سازمان ها حتی آپارتمان ها و برج های مسکونی مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد دارد .

برج خنک کننده فایبرگلاس

برج خنک کننده فایبرگلاس

کلمات کلیدی : برج خنک کننده ، cooling-tower – برج خنک کننده فایبرگلاس ، fv[ ok; ;kkni thdfv’ghs , برج خنک کننده فایبر گلاس


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,