مهتاب گستر

مهتاب گستر با نام قدیمی دیجی کالا یکی از شرکت های تولید کننده برج خنک کننده برای اولین بار اقدام به تولید برج خنک کننده گالوانیزه برای خنک کاری چیلر نصب شده در بانک ملت مرکزی در مجاورت بیمه آسیا واقع در خیابان سفارت آمریکا یا لانه جاسوسی (خیابان طالقانی) با مارک کریر آمریکا (نام مارک تولید کننده چیلر تراکمی) می باشد.

برج خنک کننده ای که برای بانک ملت مرکزی تولید گردید در ان مقطع دارای طول 8 متر و عرض 6 متر و ارتفاع 4 متر بود. ظرفیت برج خنک کننده تولیدی در ان سال معادل 2000 تن تبرید مورد محاسبه قرار گرفته بود.

در ادامه و به گذشت زمان و اندوختن تجربه این شرکت نسبت به تولید و نصب برج خنک کننده شرکت سایپا و برج خنک کننده شرکت ایران خودرو و همچنین در ادامه تولید و نصب برج خنک کننده شرکت سایپا کاشان اقدام نمود.

بعد از گذشت حدود 5 سال با همکاری شرکت ساری پویا این شرکت نسبت به تولید اولین دستگاه چیلر با تکنولوژی کاملا داخلی اقدام نمود و امروز مهتاب گستر یکی از بزرگترین تولید کنندگان برج خنک کننده و چیلر و سایر تجهیزات برودتی می باشد.

مهتاب گستر به عنوان بزرگترین تامین کننده تجیزات برودتی در کشور با محصولاتی هم چون : برج خنک کننده، برج خنک کننده صنعتی، برخنک کننده فایبرگلاس، برج خنک کننده گالوانیزه، چیلر تراکمی، چیلر جذبی، فن کوئل، هواساز، پکیج، کندانسور هوایی و …

مهتاب گستر بزرگترین تولید کننده تجهیزات برودتی در ایران

برج خنک کننده چه وظیفه ای در ساختمان بر عهده دارد ؟ ظرفیت برج خنک کننده چگونه محاسبه می شود ؟ آیا می توان برج خنک کننده را به غیر از پشت بام در جای دیگری نصب نمود ؟ در صورت بروز مشکل در عملکرد برج خنک کننده آیا می توان دستگاه را تعمیر نمود ؟ جهت انتخاب نوع برج خنک کننده اعم از برج خنک کننده فایبرگلاس و یا برج خنک کننده بتنی و یا انواع دیگر برج خنک کننده چگونه باید اقدام نمود .
همه این سوالات در سایت مهتاب گستر تولید کننده برج خنک کننده فایبرگلاس و برج خنک کننده بتنی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.