شرکت های سازنده برج خنک کننده

در این پست از مطالب سایت شرکت مهتاب گستر قصد داریم تا به شرکت های سازنده و تولید کننده برج خنک کننده بپردازیم پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید . برج خنک کننده به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های سرمایشی و برودتی در صنایع مختلف و نیز سیستم های تهویه مطبوع (HVAC) در سراسر دنیا محسوب می گردد . از این رو بسیاری از کشورهای دنیا و شرکت های معتبر هدف خود را در راستای بهبود عملکرد تولید و طراحی این سیستم قرار نهاده اند . از معتبرترین کشورهایی که در زمینه ساخت و تولید برج خنک کننده مشغول به فعالیت می باشند می توان به آمریکا ، ترکیه ، ایتالیا و ژاپن نام برد . شرکت های معتبری نیز در زمینه طراحی و تولید برج خنک کننده به عنوان برترین سازندگان برج خنک کننده قلمداد می شوند که میتوان به شرکتهای CTI  ، CTS ، MARLEY  و EBARA   اشاره نمود . این شرکت ها با بهره گیری علوم مهندسی به روز خود و به صورت دانش بنیان در حال ارتقا کیفیت و بالابردن راندمان برج های خنک کننده تولیدی خود می باشند . چنانچه در راستای همین موضوع دیده می شود که برج خنک کننده یا کولینگ تاور در یک سیر صعودی رو به پیشرفت به لحاظ علوم مهندس طراحی قرار گرفته است و روزبه روز در صنعت ساخت و تولید برج خنک کننده پیشرفتهای بیشتری را مشاهده می کنیم .

شرکت های سازنده برج خنک کننده

برج خنک کننده در کشور ایران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه در بسیاری از صنایع مختلف مهم کشور و همچنین در سیستم تهویه مطبوع کاربرد موثری دارد . بنابراین انتخاب شرکت سازنده و طراح برج خنک کننده یکی از آیتم های مورد بررسی واحد فنی و بازرگانی کلیه شرکتهای صنعتی می باشد .  شرکت مهتاب گستر نیز در پیرو شعار تولید ایرانی و کیفیت جهانی همگام با بزرگترین طراحان ، تولیدکنندگان و سازندگان برج خنک کننده  سراسر دنیا و با بهره گیری از دانش فنی و مهندسی بروز و آکادمیک نیز ، در عرصه تولید و ساخت برج خنک کننده گام موثری برداشته است . از جمله شرکت های سازنده برج خنک کننده داخل کشور می توان به شرکت هلدینگ صنایع برتر ، ناب زیست و ایران کولینگ نیز اشاره نمود .

تولید کننده و سازنده برج خنک کننده

در زمینه تولید برج خنک کننده سازندگان برج خنک کننده در ایران نیز بر این باور هستند که نسل های جدید برج خنک کننده می تواند با کاهش میزان مصرف آب گام بزرگی را در کمک به جبران کمبود آب درکشور ایران بردارد . بنابراین طراحی و ساخت و تولید برج های خنک کننده سیستم هیبردی و یا مداربسته خشک روزبه روز با تغییرات طراحی بسیاری مواجه می شود و سازندگان و تولید کننده برج خنک کن در این زمینه پژوهش های متعددی را انجام داده اند .

تولید کننده برج خنک کننده

سازندگان و تولید کننده برج خنک کننده علاوه بر در نظر گرفتن میزان مصرف انرژی و راندمان برج خنک کننده باید در نظر داشته باشند از چه متریالی و با چه کیفیتی در تولید برج خنک کننده استفاده کنند . با توجه به محدودیت واردات کشور و شرایط تحریم در کشور و با بهره گیری 100 درصدی از تولید داخل باید توجه نمود شرکت مهتاب گستر و سایر تولیدکنندگان برج خنک کننده درصدد هستند تا حد ممکن از متریال های با کیفیت داخلی استفاده کنند . از شرکت هایی که در زمینه تولید کولینگ تاور در ارتباط مستقیم با تامین مواد اولیه با سازندگان برج خنک کننده قراردارند می توان به شرکت های صنایع چسب و رزین مانند رزیتان ، بنیان کالا شیمی ، ایساتیس و …. نام برد و همچنین در صنعت موتور و پمپ می توان به شرکت موتوژن و پمپیران نیز اشاره نمود . 

در ارتباط مستقیم با تامین مواد اولیه با سازندگان برج خنک کننده قراردارند می توان به شرکت های صنایع چسب و رزین مانند رزیتان ، بنیان کالا شیمی ، ایساتیس و …. نام برد و همچنین در صنعت موتور و پمپ می توان به شرکت موتوژن و پمپیران نیز اشاره نمود . 

قیمت برج خنک کننده