قیمت برج خنک کننده

قیمت برج خنک کننده یا کولینگ تاور تابعی وابسته به پارامترهای بسیار زیادی است که مهمترین آن را شاید بتوان کیفیت تجهیزات و قطعات مورد استفاده در تولید برج خنک کن نامید.

کیفیت الکتروموتور، کیفیت پکینگ ها، جنس بدنه، مکعبی یا گرد بودن دستگاه، قالبی بودن یا نبودن پنلهای مورد استفاده در تولید بدنه برجهای فایبرگلاس، جنس قطره گیرها و چکه گیرها، چدنی یا فولادی بودن اسپرینکلر، ظرفیت برج که میتواند در دامنه 20 تا 3000 تن بروت تغییر کند، مونتاژ یا دمونتاژ بودن کولینگ که به اندازه قالبهای تولید کننده و همزمان ظرفیت دستگاه وابسته می باشد و همه این عوامل تاثیر گذار در بالا و پایین بودن قیمت برج خنک کننده می باشند.

استعلام قیمت و نحوه خرید برج خنک کننده فایبرگلاس (به انگلیسی : FRP Cooling Tower) در قالب مخروطی، مکعبی و صنعتی همیشه برای قیمت گذاری و تعیین برآورد هزینه های مورد نیاز برای طراحی و ساخت برج خنک کننده باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. از جمله اینکه نوع مواد اولیه برای ساخت برج خنک کننده، تعداد نیروی لازم برای تولید برج خنک کننده، مدت زمان مورد نیاز جهت تولید برج خنک کننده را می توان به عنوان سه اصل مهم و تاثیر گذار برای قیمت گذاری برج خنک کننده در نظر گرفت.

قیمت برج خنک کننده

خیلی از خریداران در صدد دریافت لیست قیمت بروز برای برجهای خنک کن هستند ولی بدلیل متغیر بودن قیمتها و سفارشی بودن محصول این موضوع از نظر این شرکت شاید در این مقطع زمانی غیر ممکن بنظر می رسد ولی قطعا تلاش خواهیم نمود با طراحی نرم افزار و اپلیکیشنی که بتواند تمامی درخواستهای مشتریان را گرفته و نسبت به طراحی سیستم بهینه برای دستیابی مشتری به دمای مطلوب و نهایتا استخراج قیمت حدودی و یا حتی دقیق برای ایشان اقدام نماید ، در آینده ای نزدیک در خدمت خریداران و متقاضیان محترم باشیم.

قیمت برج خنک کننده بسته به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن ، نوع جنس بدنه ، ظرفیت کولینگ تاور ، مکعبی و یا مخروطی بودن برج خنک کننده و مونتاژ یا دمونتاژ بودن دستگاه ، قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس مدور دارای رنج قیمتی از حدود 2.5 میلیون تومان تا بطور مثال 480 میلیون تومان برای برج خنک کننده صنعتی شیشه قزوین می باشد.

هرگز برای اینکه قیمت برج خنک کننده واحد صنعتی شما کمتر شود و بخواهید در این زمینه صرفه جویی کنید به دنبال قیمت پایین تر نباشید.

شرکت مهتاب گستر با در نظر گرفتن تمام موارد فوق و با توجه به نیاز های واحد صنعتی شما می تواند با بررسی دقیق و علمی به شما بهترین پیشنهادات را در این زمینه ارائه دهد و در نهایت با نظرات کارشناسی شده شما هم راندمان کاریتان را بالا خواهید برد و هم اینکه تا آنجایی که امکان داشته باشد از هزینه های جاری می کاهید.اینکه شما از ورق گالوانیزه استفاده کنید یا فایبر گلاس و یا از کشش طبیعی برای جابجایی هوا استفاده کنید و یا از فن و…. دیگر عوامل فوق نیاز به یک بررسی دقیق و کارشناسی دارد و در نهایت می تواند در قیمت برج خنک کننده که برای واحد صنعتی شما قرار است طراحی و ساخته شود تاثیر مهمی خواهد گذاشت.

مثلا ساخت بک برج خنک کننده بتنی با ساخت یک کولینگ تاور فایبر گلاس قطعا به خاطر تفاوت در مواد اولیه انها از نظر قیمت یکسان نخواهد بود.
نوع تکنولوژی به کار رفته در هر دستگاه برج خنک کننده نیز می تواند تعیین کننده قیمت نهایی برج خنک کننده باشد. گاهی اوقات به خاطر استفاده از تکنولوژی روز در یک برج خنک کننده و به اصطلاح جدید بودن آن می بایست هزینه بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر پرداخت.

قیمت برج خنک کن 100 تن تبرید با بدنه فایبرگلاس

برج خنک کننده فایبرگلاس 100 تن تبرید با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن دارای رنج قیمتی 55 میلیون ریال تا 160 میلیون ریال می باشد. ضخامت بدنه فایبرگلاس و نوع الکتروموتور مصرفی و پکینگ مدیا و … می تواند قیمت برج خنک کن فایبرگلاس 100 تن تبرید را دقیق تعیین نماید.

قیمت کولینگ تاور 150 تن تبرید

برج خنک کننده فایبرگلاس 150 تن تبرید دارای تقاضای زیادی در بازار می باشد. چرا که اغلی چیلرسازان بدلیل اکونومی بودن رنج 100 تا 200 تن تبرید چیلر خود را در این محدوده طراحی مسکنند و در صورتی که نیاز به چیلر 300 تن تبرید باشد ترجیح می دهند دو دستگاه چیلر 150 تن تبریدی برای ساختمان یا محل مورد نظر طراحی و تولید کنند.

در هر صورت برج خنک کننده 150 تن تبرید اعم از برج خنک کننده 150 تن تبرید مکعبی و یا برج خنک کننده 150 تن تبرید مخروطی یا گرد نسبت به متریالی که در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است و ضخامت بدنه فایبرگلاس آن دارای رنج قیمت 70 میلیون تا 220 میلیون ریال می باشد. برج خنک کننده سرماآفرین و بر خنک کننده ابارا ژاپن همچون برج خنک کننده پرتو آبگردان و برج خنک کننده آریا بنیز یا برج خنک کننده ناب زیست و مهتاب گستر دارای کیفیت بسیار خوبی از نظر تولید و گارانتی می باشند.

قیمت برج خنک کننده  200 تن تبرید

برج خنک کن ، برج خنک کننده یا کولینگ تاور 200 تن تبرید نیز همچون برج خنک کننده 100 و 150 تن دارای تقاضای زیادی در بازار می باشد طوری که در روزی که این متن را می نویسم بیش از 6 نفر جهت قیمت برج خنک کننده 200 تن تبرید با این شرکت تماس گرفتند.

محاسبه ظرفیت کولینگ تاور به نحوی است که اغلب متقاضیان در محاسبه ظرفیت با کمی افزایش ظرفیت و بالا بردن ایمنی خود در محاسبات ، به این برج خنک کننده تمایل پیدا میکنند . این شرکت همواره دو دستگاه برج خنک کننده 200 تن تبرید آماده دارد و می تواند بسرعت نسبت به حمل و نصب برج خنک کننده 200 تن تبرید اقدام کند .

قیمت برج خنک کننده 300 تن تبرید

قیمت این دستگاه بسته به مکعبی یا مخروطی بودن و نوع برخورد جریان هوا با قطرات آب درون برج خنک کننده می تواند از 85 میلیون ریال تا 320 میلیون ریال در نوسان باشد . وزن برج خنک کننده فایبرگلاس می تواند بیان کننده ضخامت بدنه برج خنک کننده باشد . نوع الکتروموتور برج خنک کننده 200 تن تبرید همواره ضد بخار می باشد چرا که بخار آبی که توسط فن برج خنک کننده از لوورها به سمت بالا کشیده می شود به درون موتور کشیده شده و موجب زنگ زدگی و از کار افتادن الکتروموتور خواهد شد.

مهمترین موضوع در تعیین قیمت برج خنک کننده ضخامت بدنه و میزان الیاف و رزین مورد استفاده در تولید فایبرگلاس بدنه برج خنک کننده می باشد.

قیمت کولینگ تاور  350 تن تبرید

برج خنک کننده 350 تن تبرید در ابعاد مختلف تولید می شود . موضوع اصلی بحث ما در این مبحث برج خنک کننده فایبرگلاس می باشد و فعلا بحث در خصوص برج خنک کننده گالوانیزه و برج خنک کننده بتنی صحبتنی نمیکنیم . برج خنک کننده فایبرگلاس گرد و برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی هر دو دارای ظرفیت 350 تن تبرید می باشند ابعاد برج خنک کننده فایبرگلاس گرد یا مخروطی بصروت قطر 5 و ارتفاع 3.5 متر می باشد و قیمت برج خنک کننده 350 تن تبرید مخروطی فایبرگلاس در محدوده 120 میلیون ریال تا 450 میلیون ریال می باشد .

برج خنک کننده مکعبی 350 تن تبرید نیز قیمتی در حدود 160 میلیون ریال تا 850 میلیون ریال خواهد داشت . چنانچه بخواهیم قیمت برج خنک کننده مداربسته را در اینجا ارائه کنیم بحث به درازا خواهد کشید لذا در بخش دیگری از وب سایت به طرح موضوع قیمت برج خنک کننده مداربسته خواهیم پرداخت .

خرید برج خنک کننده

شرکت مهتاب گستر با کادری مجرب و توانا آماده ارائه خدمات مشاوره در این زمینه می باشد و می تواند شما را برای یک انتخاب خوب و در نهایت خرید برج خنک کننده مناسب واحد صنعتی تان راهنمایی نماید. قدم اول این است که شما وسعت کاری خود را شرح دهید تا ما بدانیم دقیقا برای چه واحد صنعتی و با چه حجم تولید گرمایی می خواهیم برج خنک کننده را احداث کنیم. همچنین محل و منطقه ای که واحد صنعتی شما در انجا قرار دارد نیز برای ما بسیار مهم است.
آیا در منطقه مرطوب همچون شمال کشور می خواهید کار کنید؟ پس در اینصورت باید برای خرید برج خنک کننده حتما از نوع قایبر گلاس استفاده کنید. آیا می خواهید در مناطق خشک و کم و آب کار کنید؟ پس نباید از برجهای مرطوب در این زمینه استفاده شود. قبل از هر چیز نیاز به تحقیقات میدانی و سوال و جوابهای دقیق در این زمینه است تا ابتدا چارچوب کار را مشخص نماییم و سپس بر اساس آن تصمیم خواهیم گرفت که شما برای خرید برج خنک کننده مدل مرطوب را استفاده کنید و یا از مدل خشک و یا از مدل ترکیب شده این دو حالت یعنی مرطوب و خشک که به آن هیبریدی می گویند، در واحد صنعتی خود استفاده نمایید.
همچنین بر اساس میزان راندمان مورد نظرتان و میزان حرارتی که واحد صنعتی شما تولید می کند می توان انتخاب کرد که  انتقال هوا به روش کشش طبیعی صورت گیرد و یا به صورت کشش مکانیکی انجام پذیرد. در روش اول نباید انتظار راندمان بالایی را داشت و در روش دوم هم باید منتظر اتلاف انرژی الکتریکی زیادی به واسطه کار کرد فن بود. دقت کنید در صنایع حساس همچون نیروگاه ها ، پالایشگاه ها ، کارخانه سیمان و فولاد که نیاز به سیستمی دقیق بدون حتی یک لحظه توقف در ایجاد برودت نیاز باشد حتما باید درخواست طراحی و ساخت برج خنک کن طرح مارلی آمریکا و یا هذلولی با ارتفاع بلند را نمائید و از رفتن به سمت برجهای فایبرگلاس و سایر مدلها که وابسته به فعالیت و عملکرد قطعات الکتریکی می باشد خودداری نمائید.

در هر صورت ما مفتخریم با سابقه بیش از 30 سال تولید انواع کولینگ تاورها شما را در امر طراحی ، استعلام قیمت و خرید برج خنک کننده یاری نمائیم.

مطالب مفید :تعیین ظرفیت برج خنک کننده