پرده هوا

جدا کردن فضا توسط دستگاه پرده هوا، با اهداف و دلایل متفاوتی صورت می‌گیرد. این دستگاه می‌تواند با ایجاد یک عایق در برابر حرارت در مکان رفت و آمد، به فعالیت بپردازد و یا اینکه پرده هوا به عنوان مانعی جهت جلوگیری از ورود حشرات یا گرد و غبار به داخل یک مکان بکار گرفته شود. همچنین این دستگاه در نوع صنعتی نیز وجود دارد که غالباً در مکان‌های تجاری و صنعتی از آن استفاده می‌شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی دستگاه پرده هوا و انواع آن بپردازیم.

قیمت پرده هوا تابعی از سایز و ابعاد و کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت ان بستگی دارد. این دستگاه در اندازه‌های 60 الی 200 سانتیمتر تولید می‌شود. کمترین قیمت پرده هوا 180 دلار و بیشترین قیمت آن 1000 دلار است. توصیه می‌کنیم قبل از اقدام به خرید پرده هوا، با کارشناسان شرکت مهتاب گستر از طریق صفحه ارتباط با ما، تماس بگیرید. کارشناسان این شرکت به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی هستند.

پرده هوا چیست؟

پرده هوا چیست؟

از نام این دستگاه می‌توان پی برد که کاربرد دستگاه پرده هوا، تولید یک لایه هوا جهت جدا سازی دو فضا است. پرده‌های هوا با ایجاد یک لایه هوایی از طریق دمیدن هوا به سمت پایین، به‌مانند یک عایق در برابر عبور حرارت، حشرات و گردوغبار عمل می‌کند. بایستی بدانید که این تجهیزات در بالای درب ورودی مکانهای پرتردد قرار می‌گیرد. مهمترین مزیت این تجهیزات، جداسازی دو محیط بدون ایجاد هیچ مزاحمت و اشغال کردن هیچگونه فضایی است.

ساختار دستگاه پرده هوا

ساختار این دستگاه‌ها ساده و در عین حال بسیار پرکاربرد است. طراحی پرده هوا به گونه‌ای است که دارای یک فن بسیار قدرتمند در بالای درب و یک مکنده قوی در کف است. پرده‌های هوا به واسطه‌ی تولید مداوم جریان هوا، یک لایه هوایی ایجاد کرده و دو هوای سرد و گرم را از یکدیگر جدا می‌کنند. انواع پرده هوا در دو نوع کویل دار و بدون کویل قابل تقسیم بندی هستند. در ادامه مقاله با نحوه‌ی عملکرد این دستگاه و کاربردهای آن آشنا خواهیم شد.

لزوم استفاده از پرده هوا

الزامات استفاده از پرده هوا

جهت بررسی این دستگاه و موارد کاربرد پرده هوا، نیاز است که با عملکردهای آن بیشتر آشنا شویم. این دستگاه به دلیل داشتن مزایای بسیار زیاد، کاربردهای مکانی بسیار زیادی دارد. چرا که مسلماً با باز و بسته شدن درب ورودی یک مکان پر تردد، انرژی زیادی اتلاف می‌شود. بنابراین با نصب این تجهیزات بر روی درب ورودی مکان موردنظر، می‌توان تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری کرد. همچنین با ایجاد لایه قدرتمند هوایی، هیچ نوع حشره و گردوغباری از فضای بیرون نمی‌تواند وارد فضای داخل شود. بدین صورت با نصب پرده هوا، به راحتی میتوان از ورود هوای سرد، حشرات و آلودگی جلوگیری نمود.

این سیستم و تجهیزات آن به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت دمیدن با قدرت باد به صورت عمودی را دارد و به همین دلیل به آن پرده هوا می‌گویند. زیرا مانند یک پرده نامرئی عمل می‌کند. محل قرارگیری پرده‌های هوا در بالای درب ورودی است. درحقیقت در همین محل است که با ایجاد باد مداوم، از ورود هوای بیرون به فضای داخل جلوگیری میشود. این تحهیزات در اندازه و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به اندازه درب ورودی مکان موردنظرتان، دستگاه مناسبی را تهیه و از مزایای پرده هوا بهره ‌مند شوید.

موارد کاربرد پرده هوا

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، انواع پرده هوا غالباً در مکان‌های شلوغ و پر رفت‌ و آمد مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله کاربردهای پرده‌های هوا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. کارخانجات صنعتی؛ مخصوصاً تولید مواد غذایی و تولیدات لبنی. (به علت جلوگیری از ورود حشرات)
 2. فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، فروشگاه های مواد غذایی و مراکز خرید
 3. استفاده از پرده هوا در سردخانه‌ها، گرم‌خانه‌ ها و مکان‌های نگهداری مواد غذایی
 4. کترینگ، آشپزخانه و رستوران ‌های بزرگ
 5. مراکز تجاری و ساختمان‌های اداری
 6. موزه‌ ها و نمایشگاه‌ها
 7. ورودی هتل‌ ها و اقامتگاه‌ها
 8. ورودی فرودگاه
 9. بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی

مزایای دستگاه پرده هوا

مزایای پرده هوا

همان‌طور که گفته شد انواع پرده هوا دارای مزایای زیادی برای مکان‌های مختلف هستند. امروزه بواسطه‌ی همین مزایای گسترده، بسیاری از صاحبان پروژه‌های ساختمانی و تجاری، سعی دارند در صورت امکان از این دستگاه در مکان موردنظر خود استفاده کنند. اما مزایای پرده‌های هوا شامل چه مواردیست؟

 • جلوگیری از اتلاف انرژی

از مهم‌ترین ویژگی‌های پرده هوا می‌توان به جلوگیری از هدر رفتن انرژی اشاره کرد. چراکه پرده هوا با ایجاد نوعی لایه هوایی، دو فضا را از یکدیگر جدا می‌کند. درواقع با باز و بسته شدن پی در پی درب ورودی اماکن عمومی و پرتردد، مقدار قابل توجهی انرژی در زمانی کوتاهی در دو محیط جابجا می‌شود؛ و این یعنی اتلاف انرژی. حال با تکرار شدن مستمر این پروسه، هرلحظه افزایش اتلاف انرژی نیز افزایش خواهد یافت. پرده‌های هوا با تولید یک لایه ۳ الی ۵ سانتی‌متری، از تبادل و جابجایی این انرژی جلوگیری می‌کند.

 • جلوگیری از وارد شدن حشرات به محیط داخل

باز و بسته شدن مداوم درب مکانهای عمومی، یک اشکال دیگر را نیز بوجود می‌آورد: وارد شدن حشرات. این حشرات علاوه بر ایجاد کثیفی و آلودگی، باعث ایجاد مزاحمت برای افراد فضای داخل اماکن می‌شوند. بیاد داشته باشید که مزاحمت حشرات برای افراد، یک تجربه‌ی شدیداَ منفی است و احتمالاَ باید انتظار داشت که آن افراد، دیگر در مکان مورد نظر حضور پیدا نکنند. داشتن محیط تمیز و بهداشتی برای اماکن عمومی، از واجبات است. به ویژه رستوران‌ها و مراکزی که مربوط به تولید و عرضه مواد غذایی هستند. در این صورت صاحبان این اماکن می‌توانند با نصب پرده هوا بر روی درب ورودی، از وارد شدن حشرات و آلودگی‌های محیط بیرون به داخل جلوگیری کنند.

 • جلوگیری کردن از ورود گرد و غبار

از دیگر کاربردهای پرده هوا و جدا کردن دو محیط از یکدیگر، می‌توان به جلوگیری از ورود ذرات ریز خاک و آلودگی‌های محیط بیرون به فضای داخل اماکن عمومی اشاره کرد. مسلماَ فضای بیرون، پر از گرد و خاک و ریزگردهای آلوده است. با وارد شدن این عناصر به داخل اماکن، آلودگی‌های زیادی نیز به فضای درونی انتقال می یابد. بنابراین با افزایش و تجمع کثیفی ها، دو نکته‌ی شدیداَ منفی رخ می دهد:

 1. ایجاد حالت ناخوشایند برای افراد حاضر در فضا
 2. تأثیرات منفی آلودگیها بر روی سلامتی انسانهای استفاده کننده از مکان

با نصب پرده هوا بر روی دربهای ورودی، این معضل به راحتی حل می‌شود. بعبارت دیگر، هیچ نوع آلودگی و غباری به فضای داخلی اماکن عمومی و رفاهی، وارد نخواهد شد.

 • محافظت از هوای مطبوع فضای داخلی

نحوه جلوگیری از ورود و خروج هوا به بیرون

صاحبان اماکن عمومی و پرتردد همیشه سعی داشته‌اند که با رعایت اصول هوایی دمای یکنواختی را برای فضای داخلی مکان مورد نظر ایجاد کنند. به همین منظور حفظ هوای مطبوع در اماکن عمومی از نکات مهم و ضروری به شمار می‌آید با تهیه و نصب این دستگاه می‌توان خروج هوای مطبوع فضای داخل اماکن و همچنین از ورود آلودگی‌های محیط بیرون به داخل جلوگیری کرد.

 • گردش و جریان دائمی هوا

هوای گرم همواره به علت سبک‌تر بودن، به بالا رفته و نزدیک سقف قرار می گیرد. همچنین هوای سرد نیز به علت سبکی، در ارتفاع کمتر قرار خواهد گرفت. دستگاه پرده هوا با به گردش درآوردن جریان هوا، از راکد شدن آن جلوگیری می‌کند و در این حالت هوای فضای داخل یکنواخت و مطبوع می‌شود. ضمن اینکه در هزینه‌ های تولید گرمایش نیز صرفه جویی می‌گردد.

نحوه نصب دستگاه پرده هوا

نصب پرده هوا

اغلب اوقات این تجهیزات به صورت افقی در بالای درب مکان موردنظر نصب می‌شود. بطور کلی در نصب پرده هوا بایستی به فاکتورهایی همچون نوع درب، میزان استحکام ساپورتر پرده‌های هوا، نوع پرده‌های هوای صنعتی و تجاری-اداری، قدرت دستگاه دمنده، ارتفاع و ابعاد و اندازه دستگاه، نصب تحهیزات، اضافه، زاویه نصب جزء دمنده و مکنده و نصب نجهیزات اضافی توجه نمود. چنانچه شرایط نصب افقی بر روی درب آن مکان وجود نداشته باشد، می‌توان به سه حالت دیگر آن را نصب کرد که در ادامه به تشریخ آنها می پردازیم:

 • نصب پرده هوا با حالت عمودی ساده

نصب عمودی پرده‌های هوا

در این شرایط، پرده‌های هوا به حالت عمودی در دو طرف درب نصب می‌شود. نصب در این حالت شرایطی را بوجود می‌آورد که جریان هوا در محدوده‌ای از فضای داخل ادامه ‌یابد.

 • نصب عمودی با جذب کننده انرژی

در این نوع نصب، در مقابل پرده هوا یک نوع محفظه جهت جذب انرژی قرار می‌دهند. محفظه جذب انرژی موجب میشود که از سرعت بالای هوای خروجی کاسته شود.

 • نصب عمودی با مکش و رانش

بعضی از درب ‌ها دارای عرض بیشتری هستند. در چنین شرایطی نصب دستگاه به صورت رفت و برگشت دو طرفه توصیه می‌ شود. نصب عمودی با مکش و رانش، یک لایه ضخیم‌تر از هوا را در مقابل درب ایجاد می‌کند؛ و قابلیت مجهز شدن به کویل‌های گرمایشی را نیز دارد.

انواع مدل‌های دستگاه پرده هوا

بدلیل کاربرد زیاد انواع پرده هوا در مکان‌های مختلف، طبیعی است که مدل‌های متفاوتی از آن طراحی و به بازار عرضه شود. امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه طراحی و تولید این محصول به فعالیت مشغوا هستند. بطور کلی پرده‌های هوا به دو مدل اداری – تجاری و صنعتی تقسیم بندی می‌شود. اما این سوال بوجود می آید که هریک از این مدلها دارای چه ویژگیهای خاصی هستند؟

دستگاه پرده هوای اداری و تجاری

از این نوع پرده هوا جهت استفاده در مکان‌های اداری و تجاری استفاده می شود. رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مراکز خرید دیگر اماکن موردنظر برای نصب این گونه ها بشمار می روند. اجرای پرده‌های هوای اداری و تجاری به دلیل دارا بودن مزایایی نظیرابعاد و اندازه مناسب، قابلیت نصب به گونه های مختلف و وزن کم بسیار راحت خواهد بود. درحقیقت این مدل پرده هوا، فضای کمتری را در مکان مورد نظر اشغال میکنند و جهت عبور و مرور افراد، هیچگونه مزاحمتی را ایجاد نخواهند کرد.

قرار گیری این دستگاه ها در فضای داخلی یک مکان تجاری یا اداری، بایستی بتواند به زیباتر شدن مکان کمک کند. از همین رو، شکل ظاهری آنها با وسواس بیشتری طراحی می گردد. همچنین نسبت به دیگر مدلها با ظاهر لوکس‌تر و رنگ ‌بندی‌های متنوعی در بازار عرضه میشود. البته مزایای مدلهای تجاری و اداری تنها به ابعاد و وزن کم محدود نمی شود. بلکه قابلیت نصب کویل و همین‌طور هیترهای حرارتی (جهت ایجاد و محافظت از هوای گرم در فصل سرما) نیز از دیگر ویژگیهای انواع پرده هوا تجاری – اداری محسوب میشود.

دستگاه پرده هوا مدل صنعتی

پرده هوای صنعتی

مدل های پرده هوا صنعتی برای نصب در ساختمان‌ها و کارخانه‌های صنعتی با متراژ زیاد که در ورودی آنها معمولاً از ارتفاع بیشتری برخوردار است، کاربرد دارد. طراحی این مدل تجهیزات با توجه به پارامترهای مشخصی نظیر فشار باد قدرتمند، میزان اختلاف دمای دو فضا، ارتفاع درب، شرایط محیطی و فضایی و موقعیت نصب صورت می پذیرد. ذکر این نکته الزامیست که دمیدن هوا در ارتفاع بیشتر، نیازمند بکارگیری فن های بسیار قدرتمندی است. به‌همین جهت میزان مصرف انرژی این مدلها نسبت به سایر مدلها، بیشتر خواهد بود؛ و این یک عیب قابل توجه است!

عوامل موثر در انتخاب دستگاه پرده هوا

انتخاب پرده هوا

هنگام تهیه و خرید پرده هوا می‌بایست به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. شاید بهتر باشد با ترسیم یک نقشه راه، به سراغ چنین هدفی برویم. در ابتدا هدفتان از تهیه این دستگاه و اینکه چه انتظاری از آن دارید را مشخص کنید. درادامه به بحث رعایت نکات خرید این تجهیزات خواهیم پرداخت:

 1. نوع و هدف استفاده خود از این دستگاه را مشخص کنید.
 2. دقت کنید که دستگاه مناسب شرایط و موقعیت درب مکان مورد نظرتان را تهیه کنید تا با کمک آن از اتلاف انرژی به خوبی جلوگیری کند.
 3. بین هدف استفاده شما از این دستگاه و کاربرد دستگاه پرده هوا باید تناسب برقرار شود. به‌عنوان‌ مثال تهیه و نصب این دستگاه با قدرت پایین دمندگی هوا، ممکن است نتواند به خوبی از نفوذ هوای سرد جلوگیری کند. یا تهیه و نصب یک دستگاه تجاری و اداری با ارتفاع کم و دمندگی بالا، می‌تواند آزاردهنده باشد.
 4. بهتر است برای کسب نتیجه بهتر از این دستگاه، مدلی را انتخاب کنید که تمام عرض درب ورودی مکان مورد نظرتان را به خوبی پوشش دهد.
 5. مدل‌های متنوعی از این محصول وجود دارد. برخی از آن‌ها شامل کویل‌های حرارتی هستند و برخی دیگر نیز اسپری آب دارند. در انتخاب مدل دستگاه نیز دقت کنید.

تأثیر پرده هوا در صرفه جویی مالی

صرفه جویی در انرژی با نصب پرده هوا

درصورت انتخاب اشتباه دستگاه پرده هوا برای یک محیط، جریان قدرتمند هوا به کف زمین نمی‌رسد. درنتیجه جداسازی دو فضا به شکل موفقیت‌آمیز صورت نمی‌گیرد. در نهایت تمام هوای گرم یا سرد شده و مطبوع فضای داخل مکان موردنظر از طریق درب عبور می‌کند و مزایای این دستگاه به هدر می‌رود. گاهاَ برخی از افراد تنها به قیمت و هزینه این دستگاه اهمیت می‌دهند و طبق توصیه‌های دیگران و فروشندگان دستگاهی با عملکرد نامناسب و قدرت ناکافی برای مکان خود تهیه می‌کنند.

بهتر است همیشه به ویژگی‌ها و شرایط مکان موردنظر توجه شود و طبق آن این محصول را تهیه کنید. همچنین هنگام خرید این محصول به قدرت فن و ابعاد آن توجه کنید. در نتیجه اگر مقدار هزینه برای این دستگاه و همچنین صرفه جویی در انرژی را حساب کنیم، پی می‌بریم که انتخاب اشتباه آن می‌تواند گران‌تر تمام شود. و البته که در نهایت رضایت مشتری نیز جلب نخواهد.

میزان جلوگیری از اتلاف انرژی با پرده هوا

پرده هوا برای جلوگیری از هدر رفتن دمای مطبوع محیط درب و نفوذ هوای محیط بیرون به داخل آن طراحی شده است. درواقع پرده‌های هوا با نگه‌داشتن و محافظت از هوای گرم یا سرد داخل مکان مورد نظر، هزینه انرژی را به طور چشمگیری کاهش می‌دهند. با نصب این دستگاه بر روی درب مکان مورد نظر در مقایسه با درب‌های بدون پرده هوا ۸۰% از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنند. در فصول سرد، این تجهیزات مانعی ایجاد می‌کنند تا هوای سرد محیط بیرون به داخل نفوذ نکند. این در حالیست که در تابستان نیز مانع ورود هوای گرم به داخل می‌شود. بنابراین میتواند بسیاری از هزینه‌های صرف انرژی برای گرمایش و سرمایش را کاهش می‌دهد.

کنترل و تنظیم دستگاه پرده هوا

تنظیم پرده هوا

کنترل کردن دستگاه پرده هوا به جهت مصرف غیرضروری انرژی و هدر رفتن آن، امری مهم و ضروری است. با استفاده از یک کنترل مناسب به همراه تجهیزات کمکی، کاربر موردنظر می‌تواند به راحتی جریان هوا را بهینه‌سازی کرد و نفوذ هوا را از راه درب تنظیم کند. تنظیم و کنترل این محصول به دو صورت پایه و هوشمند صورت می‌گیرد. در کنترل پایه کاربر به صورت دستی و متناسب با شرایط محیطی می‌تواند میزان قدرت و انرژی دستگاه پرده هوا را کنترل کند. کنترل هوشمندانه شامل گزینه‌های زیر می‌شود:

 1. عملکرد به صورت اتوماتیک که با توجه به شرایط محیط عمل می‌کند.
 2. متصل شدن به سنسور‌ها و دستگاه‌های دیگر خارجی
 3. نصب انواع سنسورهای داخلی همچون: درجه حرارت و حرکت
 4. متصل شدن رابط به سیستم‌های BMS و موقعیت خاموش و روشن شدن خارجی، کنترل کردن ترموستاتیک
 5. برنامه‌های امنیتی داخلی جهت حفاظت از تجهیزات و قطعات داخلی و جلوگیری از آسیب
 6. سنسورهای ضد انجماد، درب تماس و دریچه

پمپ حرارتی دستگاه پرده هوا

پمپ حرارتی پرده هوا

پمپ حرارتی به دستگاهی اطلاق می‌شود که حرارت را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال می دهد، آنهم با صرف کمترین میزان انرژی. تجهیزات پمپ حرارتی به دلیل همین مزایای مهم، بسیار کاربردی هستند. زیرا به آسانی و با کمترین میزان انرژی گرما را انتقال می‌دهد و نیازی به سوزاندن سوختی ندارند. پمپهای حرارتی از یک مدار بسته تشکیل شده‌اند که در آن یک نوع مایع خاص (خنک کننده) جریان دارد. مدار موجود در پمپ حرارتی پرده هوا متشکل از دریچه بست، چگالنده، کمپرسور و تبخیر کننده است. جالب است بدانید که مایع خنک کننده در شرایط متفاوت دمایی، قادر است به حالت گاز یا مایع تبدیل ‌شود.

قیمت پرده هوا

قیمت پرده هوا

تا اینجا با دستگاه پرده هوا، انواع، کاربرد و ویژگی‌های آن آشنا شدید. دانستیم که به طور کلی دستگاهی است که بر روی درب ورودی مکان‌های پرتردد نظیر فروشگاه‌های بزرگ، رستوران‌ها و هتل‌ها استفاده می‌شود. قیمت پرده هوا با توجه به مزایای زیادی که این محصول دارد و صرفه جویی که در کاهش انرژی خواهد داشت، واقعا مقرون به صرفه است.

قیمت پرده هوا وابسته به اهداف متفاوتی است که این دستگاه برای آن منظور طراحی و تولید می‌شود. اگر قصد خرید و نصب این دستگاه را دارید بهتر است ضمن بررسی شرایط لازم جهت انتخاب مناسب ترین پرده هوا، از شرکت مهتاب گستر لیست قیمت بروز پرده‌های هوا را دریافت نموده و قیمت مارکها و مدل‌های مختلف این دستگاه برای درب مکان موردنظرتان را بررسی کنید و با توجه به شرایط موجود و لیست قیمت بروز یک دستگاه پرده هوا با ابعاد و قدرت متناسب انتخاب و تهیه کنید. دیگر مطالبی که مطالعه‌شان به شما عزیزان پیشنهاد میشود:

دستگاه هواساز

اگزاست فن

داکت اسپلیت

نکات خرید پرده هوا

خرید پرده هوا

هنگام تهیه و خرید دستگاه پرده هوا، نکاتی را باید رعایت کرد که بخشی از آنها عبارتند از:

 1. ارتفاع درب از سقف تا کف زمین به خوبی اندازه‌گیری شود.
 2. عرض درب مورد نظر که دستگاه بر روی آن نصب خواهد شد اندازه‌گیری شود.
 3. شرایط محیطی ساختمان برای مشخص کردن سطح محافظت مورد نیاز آن در برابر شرایط و موقعیت آب و هوایی نظیر دما، و رطوبت، باد و غیره در نظر گرفته شود.
 4. تعداد درب‌های ورودی یک ساختمان به جهت خرید پرده هوا، در نظر گرفته شود.
 5. ویژگی‌های درب مورنظر برای نصب پرده‌های هوا را مورد توجه قرار دهید.
 6. ویژگی دستگاه تهویه و نصب آن
 7. چگونگی دسترسی به برق
 8. نوع کسب و کار و دکوراسیون داخلی مکان موردنظر. مثلاَ برای فضاهای تجاری و اداری، خرید مدلهای پرده هوا با ظاهر شکیل و رنگ بندی متنوع پیشنهاد میشود.
 9. وجود محلی مناسب جهت قرار گیری دستگاه و آویزان کردن آن بر روی دیوار
 10. امکان سنجی نصب دستگاه به صورت عمودی و افقی از طریق آنالیز مناسب فضا

خرید پرده هوا از شرکت معتبر مهتاب گستر

مجموعه مهتاب گستر (https://cooling-tower.ir) همواره در تمامی سالیان حضور قدرتمند خود در سطح اول طراحی و تولید تجهیزات صنعتی، در چندین بعد طراحی صنعتی حضور موفقی را از خود به ثبت رسانده است:

 1. انواع پرده هوا، هواساز، داکت اسپیلت، اگزاست فن و یخساز صنعتی
 2. مدلهای مختلف و قدرتمند برج خنک کننده مدارباز، مداربسته، آدیاباتیک، جریان مخالف، جریان متقاطع و…
 3. چیلر، کندانسور هوایی، فن کویل و سختی گیر
 4. مبل حرارتی، بلوور کویل، یونیت هیتر، منبع کویل دار و ده ها محصول دیگر

حضور محصولات تولیدی شرکت مهتاب گستر در بسیاری از پروژه های بزرگ کشور، خود گویای کیفیت و موفقیت کار این شرکت بوده است. محصولاتی که زیر نظر حرفه‌ای ترین مهندسین طراح صنعتی کشور طراحی شده و با بهره گیری از باکیفیت ترین متریالها و دستگاه های تولید پیشرفته، به مرحله اجرا رسیده است. از همین رو به منظور دریافت قیمت‌های روز و خرید پرده هوا و دیگر تجهیزات صنعتی، پیشنهاد میشود با کارشناسان فنی مجموعه مهتاب گستر تماس برقرار نمایید.

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، خیابان حافظ ، خیابان کامران صالح ، پلاک ۲۰

تلفن های تماس: 66706377 و 66709528 – 09127883721

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]