برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع شرکت مهتاب گستر بر اساس استاندارد کولینگ تاور آمریکا در ظرفیت های 10 الی 1200 تن تبرید ساخته می شود.
برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از نوع مارلی آمریکا ساخته می شود.
بدنه برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از جنس گالوانیزه هندی مرغوب با پوشش رنگ اپوکسی پلی امید، پرایمر (قیر صنعتی) ماستیک می باشد.
اتصال تمام بدنه برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع و قسمت های مختلف برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع توسط پیچ مهره گالوانیزه گرم صورت می پذیرد.
یکی از مهمترین مزایای برج خنک نکنده گالوانیزه مهتاب گستر استفاده از الکتروموتور زیمنس 55 IP با بالاترین راندمان می باشد.

طراحی الکتروموتور در برج خنک کننده مارلی شرکت مهتاب گستر به گونه ای می باشد که الکتروموتور برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع در مقابل گرما، رطوبت، باران، برف توسط کلاهک مورد محافظت قرار می گیرد و هیچگونه آسیبی به الکتروموتور نمی رسد.

سیستم پاشش آب برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی به گونه ای می باشد که هیچگونه استهلاکی ندارد واز سیستم آب پخش کن های بلبرینگی و نازل های مربع پاش معاف می باشد و سیستم پاشش ان مدل آب پخش کن می باشد و هیچ گونه رسوب گیری در ان وجود ندارد و سیستم آب پخش کن برج خنک کننده به گونه ای طراحی شده است که در ان فاصله گام های آب پخش کن رعایت شده و اب را به بهترین نحو قطره قطره می کند.
فولی و فلکه و یاتاقان های برج خنک کننده مارلی شرکت مهتاب گستر از نوع TOUO ژاپن می باشد. همچنین پکینگ های داخل برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی از چوب مخملی روس و فنلاند می باشد که خود خاصیت خنک کنندگی دارد و باضخامت 10میل با گام مناسب در داخل برج خنک کننده قرار داده شده و برای تمیز کردن چوب ها کافی است، قسمت المیناتور (ورودی باد) را به راحتی باز نموده و چوب ها را تمیز کرده و سپس آن ها را در داخل برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع قرار داده و استفاده دوباره نمود.
جهت تعیین ظرفیت “برج خنک کننده” اعم از برج خنک کننده فایبرگلاس ، برج خنک کننده گالوانیزه ، برج خنک کننده چوبی و برج خنک کننده بتنی مارلی همچنین استعلام قیمت برج خنک کن یا برج خنک کننده که در انگلیسی به همه این موارد کولینگ تاور گفته می شود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پروانه های موجود در برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از نوع مولتی وینگ پلی آمید دار تیپ W ضد رطوبت، ضد حرارت، ضد رسوب باراندمان بالا می باشد که گرما و رطوبت داخل برج خنک کننده مکعبی گالوانیزه را به بهترین نحو خارج نمود که درخنک کردن آب تاثیر بسزایی دارد.
سیستم المیناتور طراحی شده است که ازبه هدررفتن آب جلوگیری شده و همچنین باد به بهترین شکل وارد برج خنک کننده شده و در خنک کردن آب تاثیر بسزایی دارد.

همان طور که برج خنک کننده فایبرگلاس نوعی از برج خنک کننده بود، برج خنک کننده گالوانیزه نیز یکی دیگر از انواع برج خنک کننده است.

بررسی ویژگی های کلی برج خنک کننده گالوانیزه:

مناسب جهت نصب در فضاي خارج (Out Door)

قابل ارائه در ۶ مدل محصول

بدنه از گالوانيزه

قابل ارائه در ظرفيتهاي ۱۵ تا ۷۵ تن برودتي اسمي

قابل ارائه با فن هاي از نوع ملخي

مناسب کار با چيلرهاي تراکمي آب خنک (Water Cooled)

قابل ارائه بصورت مونتاژ شده در کارخانه

داراي سيستم انتقال قدرت پولي و تسمه (Belt Drive)

داراي محافظ قسمت هاي دوار

خرید برج خنک کننده گالوانیزه

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر در مورد برج خنک کننده گالوانیزه می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.


کلمات کلیدی : برج خنک کننده , برج خنک کننده گالوانیزه ، برج خنک کن . خرید برج خنک کننده گالوانیزه , انواع برج خنک کننده