قیمت برج خنک کننده
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵ / دسته : مقالات

برج خنک کننده کننده بسته به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن ، نوع جنس بدنه ، ظرفیت برج خنک کننده ، مکعبی و یا مخروطی بودن برج خنک کننده و مونتاژ یا دمونتاژ بودن دستگاه دارای رنج قیمتی از حدود 2.5 میلیون تومان تا بطور مثال 480 میلیون تومان برای برج خنک کننده صنعتی شیشه قزوین می باشد.

برج خنک کننده فایبرگلاس که امروزه به دلایل متفاوتی که قبلا به آن اشاره شد، بصورت تقریبا بی رقیب یکه تاز بازار برج خنک کننده در ایران می باشد می تواند از طرفیت 5 تن تبرید در قالب برج خنک کننده مخروطی یا گرد تا ظرفیت 6000 تن تبرید بصورت مکعبی – صنعتی تولید گردد.

همه آنهایی که به برج خنک کننده جهت خنک سازی محیط در قالب تهویه مطبوع و یا مهیا نمودن شرایط برای دستگاه در حال کار خود درکارخانه خود نیاز دارند مطمئنا نمی دانند از کجا و چه مرجعی به بهترین کیفیت و کمترین قیمت در تولید برج خنک کننده دست یابند. لذا دغدغه اصلی این شرکتها و پیمانکاران دسترسی مطمئن به تولیدکننده با کیفیت برج خنک کننده می باشد.

در این راستا ضروری است ابتدا متقاضی خرید برج خنک کننده  نسبت به تعیین ظرفیت برج خنک کننده اقدام نماید. نرم افزار تعیین ظرفیت برج خنک کننده مهتاب گستر با اخذ دیتای اولیه از مشتریان شامل درجه حرارت آب ورودی به برج خنک کننده یا خروجی از دستگاهی که برج خنک کننده قرار است به خنک سازی آب آن بپردازد، درجه حرارت آب مورد نیاز (اختلاف دمایی مودر نیاز) بعلاوه ظرفیت آب در گردش برج خنک کننده و همچنین شهر و محیطی که قرار است برج خنک کننده اعم از برج خنک کننده فایبرگلاس و یا بتنی و گالوانیزه در آن نصب شود، نسبت به محاسبه ظرفیت برج خنک کن اقدام خواهد  نمود.

بعد از این مرحله یعنی تعیین ظرفیت برج خنک کن نوبت به انتخاب مخروطی یا مکعبی بودن برج خنک کننده می رسد در صورتی که فضای لازم برای نصب برج خنک کننده مخروطی مهیا باشد استفاده از برج خنک کننده مکعبی توجیهی نخواهد داشت. قیمت برج خنک کننده مکعبی نسبت به برج خنک کننده مخروطی بدلیل ارتفاع نسبتا بیشتر و نیاز به بدنه مقاوم تر بالاتر خواهد بود.

در مرحله بعد متقاضی با بازدید از خط تولید تولید کنندگان متفاوت که می تواند از اینترنت یا نمایشگاه شماره تولیدکنندگان برج خنک کننده را یافته باشد نسبت به نوع اقلام مورد استفاده در ساخت برج خنک کننده اطمینان حاصل می نماید.

قیمت برج خنک کننده

در انتها قیمت برج خنک کننده تعیین کننده شرکت منتخب جهت خرید برج خنک کننده خواهد بود.

برج خنک کننده فایبرگلاس

قیمت برج خنک کننده 100 تن تبرید با بدنه فایبرگلاس

برج خنک کننده فایبرگلاس 100 تن تبرید با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن دارای رنج قیمتی 55 میلیون ریال تا 160 میلیون ریال می باشد. ضخامت بدنه فایبرگلاس و نوع الکتروموتور مصرفی و پکینگ مدیا و … می تواند قیمت برج خنک کن فایبرگلاس 100 تن تبرید را دقیق تعیین نماید.

قیمت برج خنک کننده , کولینگ تاور فایبرگلاس 150 تن تبرید

برج خنک کننده فایبرگلاس 150 تن تبرید دارای تقاضای زیادی در بازار می باشد. چرا که اغلی چیلرسازان بدلیل اکونومی بودن رنج 100 تا 200 تن تبرید چیلر خود را در این محدوده طراحی مسکنند و در صورتی که نیاز به چیلر 300 تن تبرید باشد ترجیح می دهند دو دستگاه چیلر 150 تن تبریدی برای ساختمان یا محل مورد نظر طراحی و تولید کنند.

در هر صورت برج خنک کننده 150 تن تبرید اعم از برج خنک کننده 150 تن تبرید مکعبی و یا برج خنک کننده 150 تن تبرید مخروطی یا گرد نسبت به متریالی که در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است و ضخامت بدنه فایبرگلاس آن دارای رنج قیمت 70 میلیون تا 220 میلیون ریال می باشد. برج خنک کننده سرماآفرین و بر خنک کننده ابارا ژاپن همچون برج خنک کننده پرتو آبگردان و برج خنک کننده آریا بنیز یا برج خنک کننده ناب زیست و مهتاب گستر دارای کیفیت بسیار خوبی از نظر تولید و گارانتی می باشند.

قیمت برج خنک کننده یا کولینگ تاور فایبرگلاس 200 تن تبرید

برج خنک کن ، برج خنک کننده یا کولینگ تاور 200 تن تبرید نیز همچون برج خنک کننده 100 و 150 تن دارای تقاضای زیادی در بازار می باشد طوری که در روزی که این متن را می نویسم بیش از 6 نفر جهت قیمت برج خنک کننده 200 تن تبرید با این شرکت تماس گرفتند.

محاسبه ظرفیت برج خنک کننده به نحوی است که اغلب متقاضیان در محاسبه ظرفیت با کمی افزایش ظرفیت و بالا بردن ایمنی خود در محاسبات ، به این برج خنک کننده تمایل پیدا میکنند . این شرکت همواره دو دستگاه برج خنک کننده 200 تن تبرید آماده دارد و می تواند بسرعت نسبت به حمل و نصب برج خنک کننده 200 تن تبرید اقدام کند .

قیمت برج خنک کننده یا کولینگ تاور فایبرگلاس 300 تن تبرید

قیمت این دستگاه بسته به مکعبی یا مخروطی بودن و نوع برخورد جریان هوا با قطرات آب درون برج خنک کننده می تواند از 85 میلیون ریال تا 320 میلیون ریال در نوسان باشد . وزن برج خنک کننده فایبرگلاس می تواند بیان کننده ضخامت بدنه برج خنک کننده باشد . نوع الکتروموتور برج خنک کننده 200 تن تبرید همواره ضد بخار می باشد چرا که بخار آبی که توسط فن برج خنک کننده از لوورها به سمت بالا کشیده می شود به درون موتور کشیده شده و موجب زنگ زدگی و از کار افتادن الکتروموتور خواهد شد.

مهمترین موضوع در تعیین قیمت برج خنک کننده ضخامت بدنه و میزان الیاف و رزین مورد استفاده در تولید فایبرگلاس بدنه برج خنک کننده می باشد. قیمت کولینگ تاور

قیمت برج خنک کننده یا کولینگ تاور فایبرگلاس 350 تن تبرید

برج خنک کننده 350 تن تبرید در ابعاد مختلف تولید می شود . موضوع اصلی بحث ما در این مبحث برج خنک کننده فایبرگلاس می باشد و فعلا بحث در خصوص برج خنک کننده گالوانیزه و برج خنک کننده بتنی صحبتنی نمیکنیم . برج خنک کننده فایبرگلاس گرد و برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی هر دو دارای ظرفیت 350 تن تبرید می باشند ابعاد برج خنک کننده فایبرگلاس گرد یا مخروطی بصروت قطر 5 و ارتفاع 3.5 متر می باشد و قیمت برج خنک کننده 350 تن تبرید مخروطی فایبرگلاس در محدوده 120 میلیون ریال تا 450 میلیون ریال می باشد .

برج خنک کننده مکعبی 350 تن تبرید نیز قیمتی در حدود 160 میلیون ریال تا 850 میلیون ریال خواهد داشت . چنانچه بخواهیم قیمت برج خنک کننده مداربسته را در اینجا ارائه کنیم بحث به درازا خواهد کشید لذا در بخش دیگری از وب سایت به طرح موضوع قیمت برج خنک کننده مداربسته خواهیم پرداخت .

 

تولید کننده برج خنک کننده فایبرگلاس

تولیدکننده برج خنک کننده در ایران محدود به شهر تهران نیست . تولیدکنندگان محلی برج خنک کننده همچون تولیدکننده برج خنک کننده در مشهد و تولید کننده برج خنک کننده در تبریز بسیار زیاد هستند .

اینکه تا چه حد بتوان به تولیدکننده برج خنک کننده در اصفهان اعتماد نمود یا تولیدکننده برج خنک کننده فایبرگلاس در قزوین چقدر دانش فنی دارد حتما باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد ولی مهمترین پارامتر در این موضوع یعنی میزان اعتماد به تولیدکننده برج خنک کننده فایبرگلاس محلی بازدید از پروژه ها و دستگاه هایی است که توسط تولیدکننده برج خنک کننده در شهر های مختلف ایران تولید و نصب گردیده است .

شرکت مهتاب گستر به عنوان بزرگترین تامین کننده تجهیزات برودتی در ایران می باشد برای استعلام قیمت برج خنک کننده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید . قیمت برج خنک کننده همیشه از عبارت های پر جستجو در موتور جستجوی گوگل بوده در همین راستا در این مقاله سعی کردیم به این مهم پاسخ دهیم . شما می توانید قیمت برج خنک کننده را از ما یعنی شرکت مهتاب گستر استعلام نمایید .


برچسب‌ها, ,